PEROPERATİF HASTA YÖNETİMİ


Büyütmek için resme tıklayın...
ISBN :
978-625-7254-80-9
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2021
Sayfa Sayısı :
564
Ebat :
16 cm X 24 cm
Fiyatı :
Sorunuz..

Değerli meslektaşlarımız,

Bir yılı aşkın süredir yaşamakta olduğumuz pandemi sürecihayatımızda ve hayata bakış açımızda çok şeyler değiştirdi. Bu zorlu süreçtesağlık çalışanları ülkemizde ve tüm dünyada özverileriyle mücadeleye devametmektedirler. Bununla birlikte her zamanki gibi akılcı, gözlemlere dayalıbilimsel faaliyetlere de ara vermeksizin devam etmekte bilime katkısunmaktadırlar.

Pandeminin başlaması ile cerrahi işlemler önce ileriseviyede kısıtlanmış olsa da, daha sonra enfeksiyona yönelik koruyucuönlemlerle kontrollü bir şekilde devam etmiştir. Bilim insanlarının çok uzunzamandan beri yaptığı gözlem ve çalışmalarla standardize edilmeye çalışılan,pandemi sürecinde kısmen ara vermiş olduğumuz cerrahi hasta yönetimini“Peroperatif Hasta Yönetimi” başlıklı bu kitap ile tekrar gözden geçirmeyiamaçladık. Bilim adına yapılan tüm çalışmalar, yeni fikirlere ve planlamalaraışık olacaktır. Bu düşünce ile bu kitabın bölümlerini yazan ve okuyacak olantüm bilim insanlarının, gelecekte insanlığa ve bilime katkılarının artarakdevam edeceğine inanıyoruz.

Küresel salgının dünyada görüldüğü ilk günden beri gecegündüz demeden, aileleri ve sevdiklerinden ayrı kalıp hayatlarını hiçe sayarakcephenin en ön safında savaşan ve bu uğurda hayatını feda eden tüm sağlıkçalışanlarına en derin şükranlarımızı sunarız.

© 2022   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri