SAĞLIK YÖNETİMİNDE GÜNCEL KONU VE SORUNLAR


Büyütmek için resme tıklayın...
ISBN :
SAĞLIK YÖNETİMİNDE GÜNCEL KONU VE SORUNLAR
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2021
Sayfa Sayısı :
278
Ebat :
16 cm X 24 cm
Fiyatı :
Sorunuz..

Değerli Okur;

Sağlık yönetimi alanı pek çok konuyu içerisinde barındıran,her geçen gün gelişen teorik ve uygulamalı bir bilim dalıdır. Gelişmekte olanbir alan olması sebebiyle bu alanda akademik çalışmalara ihtiyaç olduğudüşünülmektedir. Bu kitapta sağlık yönetimi alanının gelişimine katkı sağlamakamacıyla güncel konulara yer verilmiştir.

8 farklı üniversiteden 20 akademisyenin bir araya gelerekoluşturduğu bu kitapta teorik ve uygulamalı çalışmalardan oluşan 15 bölümbulunmaktadır. Bu doğrultuda kitapta küreselleşme ve Covid 19 pandemisi,dijitalleşme, sağlık okuryazarlığı, sağlık turizmi, sağlığınkişiselleştirilmesi, tıbbileştirme, akılcı ilaç kullanımı, aşı karşıtlığı,sağlıkta şiddet, göçmen sağlığı, geriatri, teknostres, sağlık hizmetlerinegüven, Covid 19 ve aile yapısı gibi son yıllarda dünyada ve Türkiye’de sağlıkyönetimi gündeminde yer alan ve tartışılan konular işlenmiştir.

Sağlık yönetimi alan yazınında önemli, güncel, kapsamlıteorik ve uygulamalı çalışmaları içeren bu kitap siz değerli okurlara ithafedilmiştir. Öncelikle konuya ilgi duyan okur ve araştırmacılar olmak üzereüniversitelerin ilgili bölümlerinde faydalanılabilecek bir kaynak olacağıdüşünülmektedir.

Kitap içeriğinin hazırlanmasında özverili şekilde çalışandeğerli yazarlara, her konuda bizlere destek olan ailemize ve BerikanYayınevine teşekkür ederiz.

Saygılarımızla…

© 2021   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri