ULUSLARARASI İLİŞKİLERDE GÜNCEL SORUNLAR


Büyütmek için resme tıklayın...
ISBN :
978-625-7457-57-6
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2021
Sayfa Sayısı :
478
Ebat :
16 cm X 24 cm
Fiyatı :
Sorunuz..
Uluslararası İlişkiler Bölümlerinde okuyan lisans öğrencileri, Uluslararası İlişkiler Anabilim Dallarında lisansüstü öğrenim hayatlarını sürdüren akademisyen adayları ve Uluslararası İlişkiler Bölümlerinde görev yapan akademisyenler için uluslararası güncel sorunlar hayati öneme sahiptir.
Özellikle uluslararası nitelik kazanmış küresel ya da bölgesel alanda meydana gelen gelişmelerin takip edilmesi hatta not edilmesi Uluslararası İlişkiler Bilim Dalının olmazsa olmaz kuralıdır.
Aslında uluslararası sorunlar, Uluslararası İlişkiler Bölümlerinin konusu olmasına rağmen birçok bilim dalı tarafından da dikkatle takip edilmekte ve okunmaktadır.
Bu nedenle Uluslararası İlişkilerde Güncel Sorunların mümkün olduğunca gündemde olan konular etrafında ve en son hali ile sunulması büyük önem arz etmektedir.
Bizde bu çalışmamızda daha çok Uluslararası İlişkiler Bölümü ve meraklıları için 10 bölümden oluşan bir kitap hazırladık.
Bölümlerimizde Türkiye’yi doğrudan veya dolaylı ilgilendiren konuları esas almanın yanında, uluslararasılaşmış olmasına da özen gösterdir.
Elbette Uluslararası Gelişmeleri değerlendirirken küresel yönlerini daha da öne çıkardık.


© 2022   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri