BALKANLARIN BOZKURTU SADIK AHMET’E ARMAĞAN


Büyütmek için resme tıklayın...
ISBN :
978-625-7457-80-4
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2022
Sayfa Sayısı :
560
Ebat :
0 cm X 24 cm
Fiyatı :
Sorunuz..

Bugün Türkiye Cumhuriyeti Devletinin sınırlarıdışında milyonlarca Türk yaşıyor. Bu insanlar hergüne anavatan Türkiye'ninkendilerine uzanacak elinin hayaliyle uyanıyorlar. Yalnızlık ve ezilmişliğiniçerisinde bazan aralarından bir Bozkurt çıkarak onlara umut oluyor. Buyiğitlerden biriydi Sadık Ahmet. İşte biz de onu ve onun kutlu Türklük davasınıunutturmamak için vefakâr arkadaşlarımız ile hatırasına bir armağan kitabıhazırlamaya çalıştık. Bu vesile ile hepsine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.Eksik, yanlış veya unuttuklarımız var ise yüce Türk milletinden özür diliyoruz.

Hiçbir menfaat beklemeden milletine hizmetikendisine vazife bilen Sadık Ahmetler var olduğu müddetçe, asil Türk milletininhangi coğrafyada olursa olsun yaşayacağı ve onun sırtının yere gelmeyeceğineinancımız tamdır.

© 2022   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri