Ersin Tatar’la KIBRIS KONUSUNDA YENİ PERSPEKTİF


Büyütmek için resme tıklayın...
Yazar : Akay Cemal
Yayın Haz. : Dr. Cağın ZORT
ISBN :
978-625-6428-26-3
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2023
Sayfa Sayısı :
214
Ebat :
14 cm X 21 cm
Fiyatı :
Sorunuz..

Kimi basamaklarıyavaş ve teker teker çıkar kimi de koşarcasına. Genelde başarı teker tekerçıkanındır. Hazmederek, bilgi dağarcığını gereksiz bilgilerle değil, fakat çağdaş bilgilerle donatan başarının ipini göğüsler. İşte Ersin Tatar da böyle yaptı. Çok okudu, yaşadıklarından deneyim edindi. Atatürk’ü okudu, Dr. Küçük’ü, Denktaş’ı… Daha kimleri okumadı ki? Necati Özkan’dan Berberoğlu’na, OsmanÖrek’ten Nalbantoğlu’na, Dr. Behiç’e ve daha nicelerine varıncaya kadar. Kıbrısolaylarının her aşamasını hatmetti. Ama en önemlisi aileden aldığı terbiye, disiplin çerçevesinde Kıbrıs Türk halkının geçmişten günümüze verdiği onurlu mücadeleyi en ince ayrıntısına kadar hafızasına kazımak istemesidir.

© 2024   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri