BOP, ARAP BAHARI VE SURİYE MESELESİ IŞIĞINDA MAYIN TEMİZLEME İSRAİL VE AKP


Büyütmek için resme tıklayın...
ISBN :
978.975.267.618.3
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2012
Sayfa Sayısı :
216
Ebat :
14 cm X 20 cm
Fiyatı :
Sorunuz..


Bu Kitapta: 2009 yılında Türkiye gündemine gelen suriye sınırındaki mayın temizleme konusu. Toplumun her kesiminin tepkisini çekti  konu hakında kamuoyunun yeterince bilğilendirilmediğini,tartışmaların çok farklı yönlere doğru saptırılmaya çalışıldıgını bu süreç içerisinde-ibretle izledik.

Yapılan bütün saptırmalara karşın milletimizin büyük bir çoğunluğu,Suriye sınırındaki mayınların temizlenmesi konusunun iktidar temsilcilerinin aktardıklarından daha farklı boyutlara sahip olduğunu gördü.

Vecdi  Gönül nasıl önce ‘’olmaz’’ dediği yasaya sonra ‘’olur’’ dedi?  Mayınlar neden Türk silahlı kuvvetlerine temizletilmiyor?  Başbakan Erdoğan neden ısrarla mayınlı araziyi İsrailli şirketlere vermek istiyor?’ Mayını  ben temizlerim’’diyen Kilis valisi neden görevden alındı? Mayınlı arazilerin israil’e bırakılması ‘’Van minüt’’ un bedeli mi? Yeni Şafak gazetesi Başbakanı nasıl ele verdi? AKP,BOB, Ve Arap Baharı’nın Neresin de?

© 2021   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri