BİLDİK BİLMEDİK MASALLAR - GÜLEN AY


Büyütmek için resme tıklayın...
Yayın Haz. : Orhan AKÇAN
ISBN :
978.975.267.724.1
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2013
Sayfa Sayısı :
96
Ebat :
21 cm X 21 cm
Fiyatı :
Sorunuz..
Masallar, halkın içinde oluşmuş, kuşaktan kuşağa sözlü olarak aktarılan ve daha sonra yazılı hâle getirilen metinlerdir. Masallarda, onu meydana getiren toplumun inançlarını, geleneklerini, düşüncelerini, hayallerini yansıtır. Bununla birlikte masallar, bütün insanlık için görülmüş mutlu bir gelecek rüyası olarak değerlendirilir. Bu büyülü dünyanın içinde çocuklarımızı mutlu kılmak gayreti bizi de sevindirir. Bu bağlamda insani ve evrensel değerlerin öne çıkarılması ve yaşama çok daha renkli bir pencereden bakılması çocuklarımızın manevi yönden donanımını güçlendirir. Bu anlayışla hazırladığımız masallar dizisi, çocuklarımızın renkli dünyasına katkı sağladığına inanıyor ve onlara mutlu gelecekler diliyoruz.
© 2020   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri