RENK RENK NAĞMELER


Büyütmek için resme tıklayın...
Yazar : Ramazan ÖZYURT
ISBN :
978.605.9661.27.0
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2016
Sayfa Sayısı :
264
Ebat :
17 cm X 24 cm
Fiyatı :
Sorunuz..

Gönül pınarımdan akıttığım nağmeleri, çok değerli şair ve yazar dostlarımın yürek seslerini buluşturduğum “RENK RENK NAĞMELER”isimli kitabımı değerli müzik dostlarıyla buluşturmanın mutluluğunu yaşamaktayım. 2010 yılında bir gün rahmetli Annemi rüyamda gördüm. Sabah işyerime gittiğimde gördüğüm rüyanın etkisinden kurtulamadım ve birden;            

ANNEM

Aklımdan hiç çıkmıyorsun,

Sanki her an yanımdasın.

Kokuna, sevgine, doyamadan,

Göçtün de gittin.

Mahzun bakışını,

Yavrum deyişini,

Çok özledim; Anne.


İsimli şiirim ağzımdan döküldü ve kısa zaman sonra Hüzzam makamında besteledim. Böylece aktif beste hayatım başlamış oldu.Besteler birbirini izledi. Sonradan keşfettiğim bu yönüm benim için vazgeçilmez bir tutku haline dönüştü. Şarkılar kimi zaman hüznü, kimi zaman neş'eyi, bazen coşkuyu, bazen ayrılığı, serzenişi, çırpınışı, kısacası yaşamın kendisini söyler. Temennim okuyucularımın RENK RENK NAĞMELER'de kendilerinden,içinde sakladıklarından, birşeyler bulabilmeleri.

Çok değerli güfte yazarları ile çalışma fırsatım oldu. Bana gönül seslerini, nağmelerimle buluşturma fırsatı verdikleri ve “RENKRENK NAĞMELERİ” nin okuyucu ile buluşmasına katkıları için  “BİR BÜTÜNÜN EN ÖNEMLİ PARÇASI” olan Güfte yazarı dostlarıma şükranlarımı sunuyorum.

 Müzik Son Eserler
© 2021   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri