KAR TANELERİM


Büyütmek için resme tıklayın...
Yazar : Adalet SÜER
ISBN :
978.605.7501.50.9
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2019
Sayfa Sayısı :
56
Ebat :
22 cm X 23 cm
Fiyatı :
24,00.-TL
Adalet Süer 1963 yılında Ankara'da doğdu. Yaklaşık 30 yıl devlet okullarında ve özel okullarda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenliği yaptı.
Kendisi de şair olan babasının yönlendirmesiyle ilk şiirlerini ilkokul çağlarında yazdı. Yazdığı şiirler çocuk dergilerinde yayınlandı. Üniversite yıllarında arkadaşlarına yazdığı hicivli dörtlüklerle dikkat çekti. Öğretmenlik yıllarında şiir yazmaya devam etti. Görev yaptığı Büyükhanlı Kardeşler Ortaokulu'nun okul marşını yazdı. Öğrencileriyle her zaman öğretmenliğinin yanında, bir anne evlat ilişkisi içinde olan şairimiz, dersleri onlara daha rahat anlayabilecekleri şekilde sade ve eğlenceli bir dil olan şiir yoluyla anlattı. Değerlerimizin yaşatılması ve bütün öğrencilere ulaşması için de şiirlerini bir kitapta toplamaya karar verdi.
İlk şiir kitabını öğrencilerine hitabı olan “SEVGİ ÇİÇEKLERİM ”adıyla yayınladı.
“KAR TANELERİM” adını verdiği ikinci kitabını da, geleceğimiz olan çocuklarımızın milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan, mutlu, kendilerine güvenen, sevgi dolu bireyler olarak yetişmeleri adına kaleme aldı.
Karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün hayat ilkemiz olması dileği ile…
Sevgiyle kalın.

© 2020   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri