FRANSIZCA DERSLERİ- УРОКИ ФРАНЦУЗСКОГО


Büyütmek için resme tıklayın...
ISBN :
978.625.7049.35.1
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2020
Sayfa Sayısı :
194
Ebat :
14 cm X 21 cm
Fiyatı :
Sorunuz..

Elinizdeki ikinci baskısı Berikan Yayınevi tarafından yayımlanan İrkutsklu ünlü Rus yazarı Valentin Grigoryeviç Rasputin’in dört farklı öyküsünden oluşan FRANSIZCA DERSLERİ adlı bu kitap, Rusça öğrenmek isteyen Türkler ve Türkçe öğrenmek isteyen Ruslar için bakışımlı olarak hazırlanmıştır. Okuyucu tarafından öykülerin kolay anlaşılmasını sağlamak amacıyla, her öyküde geçen bazı Rusça sözcük ve ifadelerin Türkçe açıklamaları kitabın sonunda verilmiştir.

Rusçadan Türkçeye çevrilen bu dört öyküyü bakışımlı olarak okurken öyküde geçen olayların ve insanların daha iyi anlaşılması için ünlü Rus yazarı Valentin Grigoryeviç Rasputin’in yaşamına dair biraz bilgi vermenin yararlı olacağını umuyoruz.

ВВЕДЕНИЕ
Эта книга под названием «УРОКИ ФРАНЦУЗСКОГО», составленная из четырех разных рассказов известного русского писателя Валентина Григорьевича Распутина, изданная издательством «Берикан», была подготовлена, как перспектива для турков, которые хотят изучать русский язык, так и для русских, которые хотят изучать турецкий язык. Турецкие объяснения некоторых русских слов и фраз, упомянутых в каждом рассказе, приведены в конце книги, чтобы читатели могли легко понять рассказы писателя.
Читая эти четыре рассказа, переведенные с русского на турецкий язык, мы думаем, что будет полезно дать некоторую информацию о жизни известного русского писателя Валентина Григорьевича Распутина для лучшего понимания событий и людей в рассказах.


© 2021   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri