ETKİN ÖĞRETMEN TEFTİŞİ


Büyütmek için resme tıklayın...
ISBN :
978-625-7254-71-7
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2021
Sayfa Sayısı :
134
Ebat :
16 cm X 24 cm
Fiyatı :
Sorunuz..

ARKA KAPAK YAZISI

ÖğretmenlerinMilli Eğitimin amaçlarına uyup uymadıklarını belirlemek, eğitim-öğretimetkinliklerini etkili ve doğru bir şekilde kullanıp kullanmadıklarını tespitetmek, tüm ülke genelindeki görevli öğretmenler arasında amaç birliğinisağlamak, öğretmenlerin mesleki gelişimlerini takip ederek mesleklerindeyeterince verimli olmayanların hizmet içi eğitimden geçirilmesini sağlamak veonların değişime ve gelişime açık olmalarını sağlamak için etkili bir teftişeihtiyaç vardır. Aynı zamanda öğretmenlerin performanslarının ölçülmesi için deteftiş gereklilik arz etmektedir. Öğretmenlerin denetlenmediği ya da yetersizbir şekilde ve yüzeysel olarak denetlendiği bir okul alt sistemi tüm eğitimsistemini entropiye götürür çünkü okul alt sisteminin temel oluşturduğu birsistemde bu alt sisteme dayalı diğer sistemler (örneğin yüksek öğretim sistemive ekonomi sistemi) de işlemeyecektir.

© 2021   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri