İLETİŞİM ve SPOR


Büyütmek için resme tıklayın...
ISBN :
978.975.267.685.5
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2012
Sayfa Sayısı :
152
Ebat :
14 cm X 24 cm
Fiyatı :
Sorunuz..


 Bu kitap, gündelik hayatın her alanında etkisi göze çarpan ve son yıllarda üzerinde en çok durulan konulardan biri olan spor olgusunda yönetici-antrenör ve sporcu ilişkisinin iletişim boyutlarının, günümüz koşullarında tanımlanabilmesi amacı ile yazılmıştır.

İletişim, bir spor karşılaşması değildir. Önemli olan galibiyet ve mağlubiyetten ziyade, birlikte konuşabilmeyi, birlikte paylaşabilmeyi, birlikte keşfetmeyi ve birlikte öğrenebilmeyi başarabilmektir.  Bu nedenle, mesleğimizle ilgili bilgileri edinmiş olsak da, sporcularımızı yönlendirmede böyle bir kaynak kitabın elimizin altında olması her şeyden önce bize güven vermesi açısından önemlidir. Bu anlamda çalışmanın, beden eğitimi ve spor yüksek okullarındaki meslektaşlarım, beden eğitimi öğretmenleri ve sporcular için faydalı olacağını umuyoruz.

© 2021   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri