KABAK TADI


Büyütmek için resme tıklayın...
Yazar : Hakiki KABAKÇI
ISBN :
978.605.2030.44.8
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2018
Sayfa Sayısı :
120
Ebat :
14 cm X 21 cm
Fiyatı :
Sorunuz..

Bilindiği üzere, bazı şiir kitaplarının adı, o kitapta yeralan popüler bir şiirin adından gelmektedir. Bu kitapta da, kitap adıyla aynıadı taşıyan bir şiir bulunmakla birlikte, kitaba “Kabak Tadı” ismininverilmesinin asıl amacı, bazı okurlara “ne de güzel bir kitap başlığı, buadamın şiirleri gerçekten kabak tadı vermişti zaten” deme fırsatı vermek;onların sesi olabilmekti. Malumunuz şairler bazen halkın sesi olmakdurumundadırlar.

Önceki kitaplarımdaki şiirler daha ziyade gurbetçi sorunlarıile yerel konuları ihtiva ederken, bu kitapta yerel konulardan genel konularave ülke sorunlarına doğru bir geçiş yaptığımın da farkındayım.

Yine bazı şiirlerim, o an ülke gündeminde olan bir konuyuele alan, hicveden şiirler olduğu için gündemin değişmesiyle birlikte buşiirlerin “rating”i de değişiyor ister istemez. Dolayısıyla, bu şiirlere ogünün koşullarında bakmak zor olmayacaksa, lütfen bu yöntemi deneyin.

© 2021   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri