Sosyal Bilimlerde Yeni Araştırmalar


Büyütmek için resme tıklayın...
ISBN :
978.605.7634.26.9
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2019
Sayfa Sayısı :
546
Ebat :
16 cm X 24 cm
Fiyatı :
Sorunuz..
Sosyal Bilimlerde farklı dallarda ve çeşitli konularda çalışmalar yapan araştırmacı bilim insanlarının ortaya koydukları yeni ürünleri ve yeni bakış açılarını ortaya koymak, gelecekteki disiplinler arası çalışmalara zemin olması açısından önem taşımaktadır. İşte “Sosyal Bilimlerde Yeni Araştırmalar” kitabı, bu amaçla kaleme alınmıştır. Çalışmada, Tarih, Kültür ve Sosyal Yaşamdan İzler; Sosyal Yaşamda Edebiyat ve Eğitim; İktisadi Hayat ve Sanat ve Mimari’de Öne Çıkanlar olmak üzere dört ana bölüm yer almaktadır. Tarih, Kültür ve Sosyal Yaşamdan İzler bölümünde 13; Sosyal Yaşamda Edebiyat ve Eğitim bölümünde 10; İktisadi Hayat bölümünde 7 ve Sanat ve Mimari’de Öne Çıkanlar bölümünde 4 olmak üzere toplam 34 yazı bulunmaktadır. Sosyal bilimlerdeki yeni araştırma ve çalışmalardan haberdar olmak isteyen ve farklı konularda ve farklı bakış açılarıyla yazılmış çalışmalardan yararlanarak yeni eserler üretmek isteyen bilim insanları için bu eser, faydalanılması gereken önemli eserlerden biridir.
© 2021   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri