Eğitim ve Sosyal Bilimlerde Yeni Araştırmalar


Büyütmek için resme tıklayın...
Yayın Haz. : Prof. Dr. Bülent OKUR
Yayın Haz. : Dr. Gül Banu DAYANÇ KIYAT
Yayın Haz. : Dr. Ebru ATEŞOK
ISBN :
978.605.7634.08.5
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2019
Sayfa Sayısı :
679
Ebat :
16 cm X 24 cm
Fiyatı :
Sorunuz..
Ülkemizde eğitim ve sosyal bilimler alanında yapılacak olan bilimsel çalışmalara katkı sunmak maksadıyla hazırlamış olduğumuz, “Eğitim ve Sosyal Bilimlerde Yeni Araştırmalar" başlıklı eserimizi siz değerli okurlarımızla buluşturmanın haklı gururunu ve sevincini yaşıyoruz.
Disiplinler arası bilimsel çalışmalara odaklandığımız eserimizin ilk bölümde; Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler alanları konu edilmiştir. Alt bölümleri ise örgüt içi iletişim, örgüt kültürü, finansal yönetim, kriz yönetimi, halkla ilişkiler, marka kimliği ve psikolojik sermaye gibi güncel birçok kavram incelenmiştir. Kitabımızın ikinci bölümü olan Eğitim Bilimleri başlığında ise öğrenme ve başarı kavramları incelenmiştir. Eserimizin son bölümü olan üçüncü bölümünde ise Güzel Sanatlar başlığında mimari tasarımdan, islam mimarisine, yavaş şehir kavramından, kültür ve sanat köylerine kadar birçok güncel kavram dair araştırmalar ve tespitler bulunmaktadır.
Kitabımızda bilimsel normlara ve bilim etiğine uygun, nitelikli ve özgün çalışmalar titizlikle değerlendirerek, yapılan çalışmaların daha geniş kitlelere duyurulması ve ulusal yayıncılığa katkı sağlanması hedeflenmiştir.

© 2021   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri