BİZİ “BİZ YAPAN” HAYALLERİMİZ VARDI


Büyütmek için resme tıklayın...
Yazar : Kenan EROĞLU
ISBN :
978.625.7049.28.3
Yayınevi :
Berikan Yayınevi
Basım Yeri / Yılı :
ANKARA / 2020
Sayfa Sayısı :
551
Ebat :
14 cm X 21 cm
Fiyatı :
Sorunuz..
Yazdıklarım umumiyetle hatırladıklarımdan meydana gelmektedir. Elbet hatırlayamadıklarım da vardır.
Kitapta kendi yaşadıklarımı kaleme aldım. Yaşadığım ve içinde olduğum olayları genel olarak olduğu gibi verdim. Fakat bazı şeyler var ki sadece “söylenti” olarak yazmayı tercih ettim. “Duyum” olarak bildiklerimi ise belirttim. Yazdıklarımı duygularımdan arındırdım diyemem. Eğer ben bir robot olsaydım duygularımı işe karıştırmadan bir kitap ortaya koyabilirdim fakat o zaman bu kitap ne kadar kayda değer olurdu? Ne kadar gerçeği yansıtır ve değerli bulunurdu? Bunu da düşünmek lazım?
Anlattığım her şeyi ve değindiğim her konuyu bizzat yaşadım. Yozgat'ta Genç Ülkücüler Teşkilatı'nın kurulmasından itibaren yönetiminde ve çoğunlukla da hareketin başında resmi ya da gayri resmi bulunduğum için görüp işittiklerim ve yaşadıklarım pek çok kişiye nasip olmayacak kadar çoktur.


© 2021   Berikan Yayınevi   -  Tüm hakları saklıdır.   |   GMK Bulvarı No:80/1 Maltepe Ankara TÜRKİYE  -  Tel: +903122326218  -  Faks: +903122321499  -  berikan@berikanyayinevi.com.tr
Berikan Yayınevi sitesinde kullanılan kitap, dergi, bülten, dijital eser, fotoğraf, haber gibi içeriği, sitenin görünüm ve teknik değerlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Verisayar Bilişim Teknolojileri